Ptačí krmítka

Vítejte na připravovaných stránkách nového programu České společnosti ornitologické Ptačí krmítka

 

Stránky jsou ve výstavbě a již brzy zde najdete zbrusu nové webové stránky programu a veškeré informace, jak se zapojit, včetně možnosti registrace. Než napadne první sníh a my doladíme stránky k dokonalosti, zasypejte do krmítka a pročtěte si základní informace o tom, na co se můžete těšit.

krmítko Finch od české firmy Plastia, www.plastia.eu

Co se chystá?

4. – 6. ledna 2019 zahajuje ČSO nový program občanské vědy pro širokou veřejnost. Ačkoli se jedná o vědecký výzkum, zapojit se do něj může úplně každý bez jakýchkoli předchozích zkušeností se sčítáním či pozorováním ptáků. Není to vůbec těžké a ještě se u toho pobavíte, aniž byste opustili teplo svého domova!

 

 

Jak se zapojit – metodika

 

 Za spolupráci děkujeme našim firemním partnerům:

Plastia je česká rodinná firma z Vysočiny, která už přes 25 let vyrábí poctivé samozavlažovací i klasické truhlíky, květináče, vermikompostéry a další zahradnické potřeby pro exteriér i interiér. V sortimentu naleznete i designová krmítka z trvanlivého plastu, která jsou lehká a dobře se udržují.

Zelená domácnost.com – česká rodinná firma, zaměřená na vývoj a prodej výrobků na pomoc ptákům a zvířatům na zahradě, fasádě, balkonu či jen okenním parapetu. V jejich internetovém obchodě najdete  nejrůznější druhy krmítek i kvalitních krmiv bez palmového oleje, zato se sušenými bobulemi, hmyzem a dalšími ptačími dobrotami.

PRO-BIO, obchodní společnost s r. o. je první český výrobce a významný dodavatel širokého sortimentu kvalitních biopotravin. Podporuje a rozvíjí ekologické zemědělství, svou činností přispívá k zachování zdravé planety. Pochutnejte si na jejich výborných produktech, vyrobených šetrně k přírodě!