Logo Západočeskej pobočky ČSO

Pozvánka na 4. Západočeskou ornitologickou konferenci

Poběžovice (23.) 24.–25. 11. 2018


Hotel Hubertus, Poběžovice
Mariánská 91, 345 22 Poběžovice


O víkendu 24. až 25. listopadu pořádá Západočeská pobočka České společnosti ornitologické při Západočeském muzeu v Plzni již 4. Západočeskou ornitologickou konferenci, která se bude konat v sálu hotelu Hubertus v Poběžovicích. Od pátku do neděle bude v prostorách hotelu též zajištěno stravování a ubytování účastníků konference.

Srdečně zveme amatérské i profesionální ornitology, studenty a jejich učitele z celé České republiky, aby se zúčastnili naší konference a prezentovali na ní výsledky svého ornitologického výzkumu.

Současně ale doufáme, že nemalá část příspěvků bude pocházet ze západočeského regionu od členů naší pobočky. Žádáme všechny západočeské ornitology, aby zvážili svoji přítomnost na této konferenci, a prosíme je o přihlášení vlastního příspěvku.

Prezentace (přednášky i postery) se mohou zabývat libovolnou ornitologickou problematikou a pocházet z různých částí republiky, nebo i ze zahraničí. Maximální délka přednášky je 20 minut.

V případě, že by byl zájem ze strany přednášejících o aktivní účast na konferenci mimořádně vysoký, nebo že by se v rámci konference (tak jako v minulosti) měla uskutečnit ještě jiná, Západočeskou pobočkou ČSO neorganizovaná, přidružená, akce – například seminář či diskuse k nějakému ornitologickému tématu nebo nějaké pracovní skupiny ČSO – je možné, že by část programu konference proběhla již v pátek odpoledne/večer.

Konferenční poplatek: 150 Kč (pro včas přihlášené – do 15. 10. 2018; později 200 Kč).

Ubytování: 239–259 Kč za osobu/noc dle kategorie pokoje; případně (dražší) penziony v okolí Poběžovic.

Stravování: oběd i večeře v rozmezí 80–100 Kč, snídaně okolo 50 Kč.

Přihláška je ke stažení na webu ZČP ČSO: http://www.zcm.cz/cso/aktuality.html

Přihlaste se, prosím, co nejdříve – bude to výhodné pro Vás i pro nás!

Chceme, abyste se na naší konferenci cítili co nejpříjemněji. Časový rozvrh prezentací, podmínky pro ubytování a stravování budou (částečně) ovlivněny počty přednášejících, ubytovaných a stravujících se účastníků. Čím dříve budeme znát (alespoň přibližně) tyto počty, tím více času budeme mít (spolu s vedením hotelu) na přípravu co nejlepších podmínek pro všechny účastníky konference.

Vy osobně, získáte včasnou přihláškou především jistotu ubytování přímo v místě konání konference. Pokud by ubytovací kapacita hotelu Hubertus nestačila, bude zbývající část (nejpozději přihlášených) účastníků ubytována v penzionech v blízkém okolí Poběžovic.

Čím dříve budeme vědět o Vašem zájmu zúčastnit se konference, tím pravděpodobněji budeme moci splnit i Vaše konkrétní požadavky – například: žádosti o zařazení prezentace na určitý den, nebo o ubytování v pokoji Vámi zvolené kategorie.

Při řešení všech podobných požadavků budeme postupovat dle pořadí podaných přihlášek a současně zvýhodňovat účastníky s vlastní prezentací (s výjimkou pro invalidy).

 

Vaši přihlášku můžete odvolat či ji dodatečně upravit až do 15. října 2018 bez jakýchkoliv problémů!

Za organizátory konference a výbor ZČP ČSO

Roman Vacík